Вадим Івченко: Антирейдерський штаб розпочав свою роботу

Сьогодні в Києві розпочав роботу штаб антирейдерського руху, який організувала партія «Батьківщина».

Про це повідомив народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко, який керуватиме роботою центрального штабу.

«Ми координуватимемо діяльність таких самих штабів, які вже наступного тижня відкриються в кожній області України. Туди може звернутись будь-який фермер або керівник господарства, на якого було здійснено рейдерські напади, або плануються такі дії з боку нотаріусів, державних реєстраторів, суддів, представників виконавчої або правоохоронної влади», – розповів політик.

Вадим Івченко також повідомив, що юридичний супровід здійснюватимуть народні депутати від «Батьківщини», керівники профільних комітетів Андрій Кожем’якін та Сергій Власенко.

«Після наради в Кропивницькому ми зрозуміли весь масштаб рейдерства в країні. Тільки в Кіровоградській області, яка має 5% території України, з початку року вже відбулося 3000 рейдерських захоплень. З них вдалих — 2700! Ми маємо розпочати боротьбу та підставити плече тим, хто працює на землі», – пояснив народний депутат.

Івченко запевнив, що антирейдерський штаб швидко реагуватиме на такі захоплення, терміново передаватиме інформацію правоохоронним органам, надаватиме юридичну допомогу.

«Поіменно називатимемо нотаріусів, державних реєстраторів, суддів, представників виконавчої гілки влади та правоохоронних органів, причетних до цих дій. Всі випадки рейдерських захоплень будемо оприлюднювати у засобах масової інформації, інформуватимемо уряд, правоохоронні органи», – уточнив керівник-координатор штабу.

Вадим Івченко також повідомив, що в понеділок-вівторок кожна область відкриє свої осередки боротьби з незаконними діями, і наступного тижня буде оприлюднено список адрес та телефонів цих антирейдерський штабів.

У Києві вже розпочала роботу «гаряча лінія» антирейдерського штабу за тел. 0 800 50-40-40.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві повідомила, що «Батьківщина» разом із селянами боротиметься з незаконним захопленням землі і для цього створює антирейдерські штаби по усій країні.

Таке рішення ухвалено за підсумками «Форуму аграріїв Кіровоградщини», який відбувся 27 вересня у м. Кропивницький.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова