«Батьківщина» боротиметься з рейдерством у земельній сфері

«Батьківщина» разом із селянами боротиметься з незаконним захопленням землі і для цього створює антирейдерські штаби.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції.

«Ми оголошуємо систему самооборони та опору державній машині рейдерства, яка сьогодні працює без збоїв і  системно нищить українське селянство», – наголосила вона.

За словами Тимошенко, завданням системи антирейдерських штабів є боротьба з цим ганебним  явищем, доведення до громадськості інформації щодо масового захоплень землі та врожаю селян, а також оголошення інформації про осіб, причетних до таких злочинів.

«Кожен рейдерський напад на аграрне підприємство супроводжуватиметься публічним оголошенням прізвищ представників Міністерства юстиції, нотаріальних контор, суддів, прокуратури, поліції, «президентських адміністраторів» на місцях, які стоять за захопленням сільськогосподарських земель», – зауважила політик.

Як повідомила Тимошенко, до всеукраїнських антирейдерських штабів мають увійти депутати від «Батьківщини» усіх рівнів, представники фермерських господарств у кожному регіоні, постраждалі від земельного рейдерства, а також представники Асоціації фермерів, Асоціації сільських та селищних голів, інших селянських спілок.

Також «Батьківщина» планує відкрити «гарячі телефонні лінії» для постраждалих від рейдерства, номери яких будуть повідомлені додатково.

«Ми не дамо ні Президенту, ні прем‘єру, ні їхнім кишеньковим структурам, ні їхнім продажним судам забрати землю в селян!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

Сьогодні ж лідер «Батьківщини» озвучила вимоги аграріїв до Президента України, прем’єр-міністра та парламенту, які було сформульовано учора, 27 вересня за підсумком «Форуму аграріїв Кіровоградщини».

Зокрема, Юлія Тимошенко запевнила, що партія «Батьківщина» допоможе аграріям усієї країни провести референдум проти продажу землі сільськогосподарського призначення.

Фотогалерею з прес-конференції можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова