У Запорізькій області спостерігачі фіксують порушення на виборах

У день голосування на виборах до семи об’єднаних територіальних громад Запорізької області спостерігачі від «Батьківщини» та незалежних громадських організацій фіксують численні порушення виборчого законодавства.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Так, у Вільнянському районі на виборах до Михайлівської ОТГ спостерігачі виявили приховану агітацію за партію «Наш край». Інформація про кандидатів від цієї політсили, розміщена на стендах виборчих дільниць, суттєво відрізняється від аналогічних матеріалів конкурентів: більше фото та крупніший шрифт.

У Михайлівській ОТГ однойменного району «батьківщинівці» виявили мобільну групу з кількох легкових автомобілів, яка займалася підвозом виборців до дільниць. За словами місцевих жителів, учасники групи, маючи на руках списки громадян, які ще не проголосували, домовлялися з ними про місце та час зустрічі, агітуючи за кандидата на голову громади, висунутого Аграрною партією. Спостерігачі припускають можливість ведення підкупу під час доставки людей до дільниць. За виявленими фактами складена заява до правоохоронних органів.

У селі Богатирівка Вільнянського району спостерігачі від незалежних громадських організацій забили тривогу з приводу можливого підкупу виборців. Так, велика кількість виборців до і після відвідання виборчої дільниці заходила в житловий будинок, розташований неподалік. Громадяни звернулися до правоохоронців з вимогою перевірити, чи не вівся там підкуп виборців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова