Михайло Цимбалюк розповів про порушення на Львівщині

Спостерігачі від ВО «Батьківщина» на Львівщині зафіксували низку порушень на виборчих дільницях, про що вже склали відповідні протоколи.

Про це під час телемарафону у Львівському прес-клубі повідомив голова Львівської обласної «Батьківщини» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба місцевого партосередку.

За словами політика, на більшості дільниць відсутні інформаційні плакати про кандидатів, а якщо є, то інформація про кандидатів розміщена не в алфавітному порядку.

«На деяких дільницях у Львові та Дрогобичі не було інформаційних плакатів про Юлію Тимошенко. Після додаткових звернень це було виправлено», – розповів Михайло Цимбалюк.

На одній із дільниць 116-го виборчого округу у Львові один із виборців передав свій бюлетень для голосування іншому виборцю. На 117-му виборчому окрузі зафіксована велика кількість невкинутих в урни контрольних листів, що також є порушенням.

Очільник «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк зазначив, що на дільниці військової частини у селі Старичі Яворівського району не вистачає бюлетенів для голосування.

«На цю дільницю через ЦВК призначено ще тисячу додаткових бюлетенів для голосування військовослужбовців, а нині встановлено, що в реєстрі і в списках виборців є більше виборців, аніж самих бюлетенів. Наразі для 200 осіб не вистачає бюлетенів», – додав Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова