У Херсоні скоєно напад на представника «Батьківщини»

У Херсоні невідомі обстріляли автомобіль активіста Андрія Федоренка, який є помічником народного депутата від «Батьківщини» Юрія Одарченка.

Про це сам парламентарій написав у Facebook.

«Складається страшне враження, що Україна повернулася у лихі 1990-ті. Часи, коли у країні панував кримінал. Учора ввечері невідомі розстріляли авто власника фірм «ПСП «Ушба» та ТОВ «Славута-Юг», мого помічника на громадських засадах Андрія Федоренка. Зараз він з пораненнями знаходиться у лікарні», – повідомив голова Херсонської обласної організації «Батьківщина» Юрій Одарченко.

За його словами, Андрій Федоренко відомий на Херсонщині як активний борець з рейдерством.

«І це вже не просто залякування, як було з нашим активістом Дмитром Бухтіяровим, якому підпалили авто; не просто побиття співробітників обласного штабу «Батьківщини» Станіслава Трошина та Віктора Гаврилюка. Напад на Андрія Федоренка – спроба фізичної розправи, спроба вбивства», – обурився Одарченко.

Як наголосив народний депутат, «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів терміново вжити всіх можливих та неможливих заходів для розкриття цього злочину.

«Також ми вимагаємо від влади припинити чинити тиск на тих українців, які відстоюють законність та порядок в державі!» – сказано у заяві представника «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова