Юрій Одарченко: Вимагаємо від СБУ розкрити злочини проти представників «Батьківщини»

Народний депутат України Юрій Одарченко подав заяву до Служби безпеки України щодо підпалу автомобіль керівника департаменту з організації виборів Херсонської обласної організації «Батьківщина» Дмитра Бухтіярова.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Такі злочини, як підпалювання авто, обливання кислотою – це цинічні спроби впливу на політичні процеси в країні. Ми вбачаємо в цій ситуації метод тиску на нас як на політичну партію «Батьківщина», яка сьогодні є найбільшим конкурентом чинній владі на майбутніх виборах Президента України», – заявив парламентарій.

Одарченко нагадав, що підпал автомобіля – не перший випадок фізичної розправи над членами Херсонської «Батьківщини».

«За часів правління Януковича були випадки фізичної розправи над членами Херсонської «Батьківщини» – Станіславом Трошиним та Віктором Гаврилюком, але тоді ці злочини не розкрили та винних не було покарано. «Батьківщина» вимагає від Служби безпеки розслідувати ці злочини та виконувати свій головний обов’язок – забезпечувати безпеку кожного громадянина України» – сказав керівних Херсонської обласної парторганізації.

Нагадаємо, що увечері 10 вересня керівнику департаменту з організації виборів Херсонської обласної організації «Батьківщина» Дмитру Бухтіярову спалили автомобіль.

У зв’язку з цим Херсонська обласна парторганізація «Батьківщини» звернулась до Міністерства внутрішніх справ з вимогою якнайшвидше розкрити цей зухвалий злочин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова