У справі Тимошенко проти НКРЕКП суд перейшов у режим письмового провадження

Окружний адміністративний суд Києва перейшов у режим письмового провадження у справі за позовом Юлії Тимошенко проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо рішень комісії про підвищення тарифу на гарячу воду.

Про це повідомив офіційний представник Юлії Тимошенко у судовому процесі Олексій Кучеренко після завершення нинішнього засідання суду.

За словами представника, засідання ще раз підтвердило, що позиція Юлії Тимошенко на 100% юридично підготовлена і обґрунтована, натомість сторона відповідача робить все, щоб затягувати справу.

«З юридичної точки зору НКРЕКП повністю дискредитувала себе у цій справі. Як регулюючий орган комісія мала зайняти незалежну позицію і дослідити питання економічного обґрунтування ціни на газ ще під час визначення вартості комунальних послуг. Без цього обґрунтування протизаконно встановлювати тарифи на тепло та гарячу воду. Такі дії суперечать Закону про природні монополії та Закону про державне регулювання у сфері комунальних послуг. Адже представники НКРЕКП не мали права встановлювати тарифи на діяльність, яку цей орган не ліцензує», – пояснив Олексій Кучеренко.

Втім, за його словами, головне завдання позивача – скасувати незаконну Постанову Кабміну від 27 квітня, якою було встановлено необґрунтовану ціну на газ.

«Рішення НКРЕКП було похідним від цієї постанови, від рішення уряду Гройсмана, яким було встановлено завищену в рази ціну на газ. Саме тому і уряд, і НКРЕКП у змові роблять все, щоб затягнути розгляд «тарифних» справ проти них», – наголосив представник позивача.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва – проти уряду та НКРЕКП – щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і гаряче водопостачання.

Тексти позовів Юлії Тимошенко можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова