У Києві під патронатом Євгенії Тимошенко відбудуться благодійні новорічні заходи для дітей

Асоціація міжнародних всеукраїнських громадських організацій «Соціальний захист» на чолі з Євгенією Тимошенко організовують благодійні новорічні заходи для дітей соціально незахищених категорій.

Зокрема, 25 грудня, о 15:00 – МВГО «Соціальний захист» спільно з «Bright Events» під керівництвом Євгена Ковальчука зберуть 250 діточок для того, щоб показати їм нове інтерактивне театралізоване шоу «Зоряна Одісея».

Юних глядачів очікують далекі планети, космічні пірати, інопланетні друзі та неймовірні пригоди Різдва. У програмі інтерактивна чарівна вистава, пам’ятні фотографії з героями казки, аквагрим і солодкі новорічні подарунки.

Волшебный мир Рождества

28 грудня, о 15:00 – Київський муніципальний академічний театр ляльок покаже виставу «Чарівна скрипка» у постановці режисера театру Михайла Урицького для 160 дітей з малозабезпечених родин, дітей-сиріт, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей з прийомних родин та з будинків сімейного типу віком від 4-х років.

Після перегляду вистави кожна дитина отримає новорічні солодкі подарунки, які підготувала для них Асоціація  МВГО «Соціальний захист».

Афиша_Чарівна скрипка

Довідки за тел.: +38 044 428 57 18.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова