У Болгарії під патронатом Юлії Тимошенко відбувся благодійний фестиваль «Назустріч мрії»

З 8 до 18 червня у Болгарії під патронатом Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та президента Асоціації «Соціальний захист» Євгенії Тимошенко відбувся XI Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії».

200 дітей з дитячих будинків, шкіл-інтернатів та дітей-переселенців зі Сходу України мали змогу виступити на міжнародній сцені з відомими артистами України – Мілою Нітіч, Мартою Адамчук, Гаріком Бірчою, Євгеном Хмарою, Юрієм Годо, гуртом «Клей Угрюмого», Світланою Тарабаровою та Артемом Гагаріним.

«Назустріч мрії» – це свято добра і милосердя, яке об’єднує талановитих дітей та небайдужих артистів. Ми допомагаємо дітям, незалежно від їхнього соціального статусу, національності або віросповідання, стати повноцінними членами суспільства та реалізувати свій творчий потенціал», – сказала Євгенія Тимошенко під час церемонії нагородження лауреатів фестивалю.

IMG_2789

Цього року професійне журі, серед якого Андріс Капіньш, Марта Адамчук, Гешо Любенов, Інга Селіна, Тімур Усманов, Семен Жигалін, Юрій Мілентій, обрало 77 переможців у номінаціях вокал, хореографія та оригінальний жанр у  різних вікових категоріях.

Головний приз фестивалю отримав Олексій Самойленко з міста Торецьк Донецької області.

Євгенія Тимошенка нагородила переможця та висловила велику подяку конкурсантам та усім, хто залишився небайдужим до фестивалю дитячої творчості і сприяв його проведенню.

IMG_3803

«Впевнена, що ми надовго запам‘ятаємо цей вечір, сповнений атмосферою любові, щирих емоцій, сліз радості та посмішок. Я щиро вдячна тим, хто вже тривалий час підтримує нас, і тим, хто перший раз долучився до нашої справи, – усім, хто подарував дітям свято та допоміг здійсненню їхніх мрій!» – наголосила президент МГО «Назустріч мрії» Ірина Волгіна.

IMG_2339

Зазначимо, що за 11 років існування фестиваль вже зібрав тисячі талановитих дітей з усієї України та залучив до розвитку їхньої творчості сотні артистів і діячів культури.

Список переможців можна подивитись тут.

Читайте також:

У Києві під патронатом Євгенії Тимошенко пройшов благодійний ярмарок «БЛАГОтвори»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова