Технічна помилка та формалізм НАЗК, – Сергій Власенко впевнений, що суд відновить держфінансування «Батьківщини»

«Батьківщина» має найрозгалуженішу в країні структуру і стала другою за результатами виборів, провівши до рад різного рівня понад 4500 депутатів. Шкода, що перевіряючи найбільшу в країні партію, НАЗК демонструє формальний підхід і небажання вивчити історію питання.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко, коментуючи рішення НАЗК щодо позбавлення державного фінансування партії.

«У нас є достатньо доказів і підстав вважати, що цей висновок НАЗК – просто помилковий. Це історія десятирічної давнини. У 2010-му році Янукович створив клони обласних організацій на Львівщині та Київщині із метою недопущення «Батьківщини» до місцевих виборів. Сьогодні нам закидають, що один з фейкових осередків – у селищі Українка – не платив внески. Але наша партія не має до нього ніякого відношення. Ми про це неодноразово писали, подавали заяви, але, на жаль, цю організацію не виключили з реєстру», – пояснив Сергій Власенко.

Політик обурився, що в НАЗК зробили свої висновки, не володіючи всією інформацією, – банальна перевірка показала б, що осередок в Українці на Київщині не має до «Батьківщини» ніякого відношення. Організація хоч і перебуває в реєстрі, але не функціонує і тому не здає звіти. Депутат висловив сподівання, що за результатом судового розгляду партія доведе свою правоту, як це було вже не раз.

«Коли ми виграємо суд, то нам фінансування відновлять і повернуть ті гроші, які ми не отримали. Я не бачу тут жодних проблем. Я переконаний, що партія не постраждає в цій ситуації, тому що в нас є правова позиція, яка підкріплена документами», – запевнив Сергій Власенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова