Суспільний договір – це механізм виходу України з кризової ситуації, – експерти з доопрацювання Нового курсу

У Дніпрі відбулася експертна дискусія «Україна завтра» в межах доопрацювання Нового курсу, ініційованого Юлією Тимошенко.

У заході взяли участь філософи, аналітики, політичні експерти, футурологи та громадські діячі.

Темами для обговорення стали Новий суспільний договір, політичні та економічні зміни в країні.

Як зауважив політичний консультант, голова Інституту публічної політики і консалтингу Сергій Биков, тема Суспільного договору розроблялась та озвучувалась багатьма політиками, проте жоден з них не реалізував це.

«Системно та в комплексі Новий суспільний договір з ідеєю ухвалення нової Конституції зараз пропонує тільки  Юлія Тимошенко», – сказав він.

Зі свого боку філософ, експерт Корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Сергій Дацюк зазначив, що основна ідея нашого співжиття – це республіка.

«Громади – це договірні спільноти, що об’єднуються у республіку, здійснюють самоуправління як місцеве, так і екстериторіальне. Цим Суспільним договором ми проголошуємо, що кожен громадянин Республіки Україна є співвласником українського спільного надбання», – наголосив він.

Окрім того, політичний консультант Катерина Одарченко, усвідомлюючи відповідальність перед минулими, теперішніми та прийдешніми поколіннями, наголосила на необхідності домовитися про мету та спільні принципи нашого співіснування.

«Україна завтра – це суспільний договір як механізм виходу з кризової ситуації, яка існує зараз. Ми повинні об’єднатися та створити державу, яка забезпечить можливості для розвитку та якісного життя кожного українця», – підсумувала вона.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова