Коаліція дій, зниження тарифів, бюджет для людей, – Юлія Тимошенко озвучила пакет дій на перші 100 днів

Створити максимально широку коаліцію дій, скасувати корупційні рішення старої влади, ухвалити справедливий бюджет, знизити тарифи та закласти підвалини для росту економіки – такими будуть перші кроки «Батьківщини» та її лідера Юлії Тимошенко у перші 100 днів після парламентських виборів.

Про це сьогодні повідомила Голова партії на прес-конференції в ІА «Інтерфакс».

Вона заявила, що створення у новій Верховній Раді більшості із проєвропейських, демократичних, патріотичних сил допоможе демонтувати кланово-олігархічний уклад та зупинити корупційні оборудки, які зараз тривають, зокрема і з ГТС.

«Команда «Батьківщини» буде із задоволенням працювати в такій коаліції дій. Ми покладемо для роботи нашу програму  Новий Курс, у якому покроково розписаний план відродження, порятунку України та подолання корупції», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона заявила про необхідність скасувати всі постанови уряду Гройсмана та рішення ВРУ, «які мали лобістський, корупційний характер і призводили до того, що люди ставали біднішими, а країна ставала економічно слабшою». І «Батьківщина» вже підготувала реєстр таких документів, які були ухвалені проти інтересів людей. На першому місці у ньому стоятиме – зниження тарифів.

Наступна невідкладна дія команди «Батьківщини» – це ухвалення справедливого бюджету.

«Наша команда не дозволить більше ухвалювати такі руйнівні бюджети, які ухвалював уряд Гройсман останні 5 років. Нам потрібен бюджет, який започаткує зростання економіки щонайменше на 7% в рік і підніме рівень життя людей за наступні роки, коли буде нова влада, принаймні до рівня Польщі», – запевнила лідер партії.

У планах партії – і тотальний аудит усіх ресурсів країни, щоб розібратися, «що вони забрали за останні 5 років, що вони зараз збираються забирати, як все повертати, і що у нас неефективно управляється».

У невідкладному пакеті дій «Батьківщини» за 100 днів також перші стратегічні кроки, які забезпечать підняття економіки – новий податковий кодекс, детінізація процесів на митниці, зміна грошової політики НБУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова