Суд за «тарифним позовом» Юлії Тимошенко знову зірвано через відсутність Олега Ляшка

Окружний адміністративний суд м.Києва знову відклав запланований на 6 грудня розгляд справи, у якій лідер партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко оскаржує рішення НКРЕКП від 9 червня 2016 року про підвищення тарифів на гарячу воду та опалення.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП Олександр Трохимець.

Причиною перенесення судового засідання на 26 січня 2018 року стала відсутність представників Олега Ляшка.

«Сьогодні єдиним, хто не з’явився і не направив своїх представників, був Олег Ляшко. Хоча, як зазначила суддя, він був належним чином повідомлений. Через його відсутність суд переніс розгляд справи на 26 січня 2018 року. Шкода, що через неорганізованість одного політика суспільство втрачає ще 2 місяці для захисту своїх прав!» – наголосив Олександр Трохимець.

Він також нагадав, свого часу було об’єднано декілька однорідних судових позовів, якими оскаржувалися тарифи на опалення та гарячу воду, в одну справу.

«Одним з позивачів був Олег Ляшко. Тепер він є одним з позивачів в об’єднаній справі. Закон передбачає обов’язкову присутність позивачів та відповідача у судовому засіданні, а у разі відсутності хоча б однієї зі сторін – суд зобов’язаний відкласти розгляд справи», – пояснив Олександр Трохимець.

Окрім того, офіційний представник Юлії Тимошенко зауважив: суд вже 1,5 роки розглядає цю справу, з лютого 2017 року завершив її розгляд по суті та перейшов у режим письмового провадження та винесення рішення.

«Але замість судового рішення суддівська колегія передала справу новій колегії, нібито для пришвидшення розгляду. За Кодексом адміністративного судочинства України, зміна складу суду (суддів) означає розгляд справи з самого початку», – повідомив офіційний представник Юлії Тимошенко.

Як відомо, «Батьківщина» подала два позови до Окружного адміністративного суду Києва щодо незаконного підвищення ціни на газ, тарифів на централізоване опалення і водопостачання.

У іншому позові – проти уряду Володимира Гройсмана – Юлія Тимошенко вимагає скасувати постанову, якою Кабінет міністрів скасував так звані соціальні норми споживання газу і встановив єдину ціну на газ.

Тексти позовів можна переглянути тут:

Оскарження Постанови КМУ №315

Позов до НКРЕКП

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова