Страхова медицина допоможе реанімувати галузь охорони здоров’я, – Сергій Євтушок

Україні потрібна медична реформа, але зараз вона рухається хибною траєкторією. Для того, щоб врятувати галузь, «Батьківщина» розробила відповідний законопроєкт, який стосується другого етапу реформи, а саме – ланки страхової медицини, що дозволить реанімувати галузь охорони здоров’я і зупинити еміграцію наших кадрів за кордон.

Про це заявив депутат фракції «Батьківщина» Сергій Євтушок в ефірі Апостроф TV.

«Ухвалення цього законопроєкту допоможе врятувати галузь. Україні потрібна медична реформа, але зараз вона рухається не по тій траєкторії, яка дасть можливість людям отримати насамперед якісні послуги та паралельно забезпечити гідні заробітні плати медичним працівникам, від медсестер до лікарів найвищих категорій. Зараз доплачують тим, хто стикається з хворими на COVID-19, а інші медпрацівники здебільшого отримують жалюгідні заробітні плати», – сказав він.

Як розповів народний депутат, людина в селі звертається до лікаря, коли вже геть погано себе почуває і потребує госпіталізації.

«Постанова авторства Юлії Тимошенко, що була ухвалена у Верховній Раді понад 300 голосами, є чітким дороговказом, що треба робити. А саме: не людина має їхати в лікарню та заражати інших в загальному транспорті, а при наявності перших симптомів до пацієнта в село має виїхати мобільна бригада, зробити тест і в разі необхідності транспортувати в лікарню. Уряд не впорався з цим завданням, і ця постанова банально не виконується», – зауважив він.

Політик також зазначив, що напередодні разом із Юлією Тимошенко вони відвідали лікарню на Рівненщині, де люди звідусіль приїжджають тестуватися в загальному транспорті, «із чергами і скупченням людей, чого не можна допускати при таких темпах зараження».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова