Сільськогосподарська земля – це стратегічна власність народу, – Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко вважає маніпуляцією влади розмови про те, що продаж сільськогосподарської землі дозволить залучити мільярдні інвестиції. Лідер «Батьківщини» категорично проти її приватизації, адже земля – чи не єдина стратегічна власність народу.

Про це політик наголосила під час спілкування з мешканцями села Андріївка на Чернігівщині.

«Єдине, що зараз у народу залишилося, – це його стратегічна власність, сільськогосподарська земля, а ще люди, які боронять українську землю», – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона проінформувала селян, що вище керівництво країни та провладні депутати вже вшосте намагаються протягнути законопроект щодо приватизації сільськогосподарської землі. Лідер «Батьківщини» вважає «маніпуляцією та обманом» розмови влади про те, що продаж сільськогосподарської землі дозволить залучити інвестиції.

Юлія Тимошенко попередила, що реалізація плану влади щодо приватизації землі може закрити шлях розвитку України, адже в цивілізованих країнах земля належить державі, а аграрна галузь приносить державі багатомільярдні прибутки.

_APM3807

Серед причин недбалого ставлення влади до села та аграрної сфери лідер «Батьківщини» назвала те, що «українському народу не дають коріннями врости в українську землю», адже на неї «уже поклали око вищі посадові особи держави».

«Ви знаєте, що найвища посадова особа країни підбирається до мільйона гектарів сільськогосподарської землі у своєму користуванні. А ті, хто поряд, мають вже по 500, 600 тисяч гектарів землі!» – обурено підсумувала політик.

Лідер фракції запевнила, що «Батьківщина» завжди стоятиме на захисті інтересів простого народу і виступає за мораторій на продаж сільськогосподарської землі.

«Під час війни приватизація стратегічних об’єктів та сільськогосподарської землі – це злочин!» – підсумувала політик.

_APM3835

Селяни тепло зустрічали Юлію Тимошенко та кандидата від «Батьківщини» по 206 округу Юрія Власенка, який пообіцяв селянам захищати село, українську землю та національні цінності.

Нагадаємо, що сьогодні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом на Чернігівщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова