Вадим Івченко: Більшість знову протягує закон, яким дерибанить сільськогосподарську землю

Під красивою обгорткою розпаювання державних земель криється винятково дерибан державних земель на користь агрохолдингів та латифундистів.

Про це під час виступу у Верховній Раді наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Вадим Івченко під час обговорення законопроєкту №3012-2 щодо забезпечення права працівників державних сільськогосподарських підприємств, установ, організацій на одержання земельної частки.

«Чи за цим законопроєктом землю отримає молода людина або фермер-початківець? Чи зможемо надати землю всім учасникам АТО, які цього потребують? Ні. Адже визначатиме, хто саме отримає землю, буде чиновник. Це величезне поле для корупції… Натомість цей закон передбачає дерибан землі аграрних вузів», – наголосив парламентар.

Вадим Івченко зауважив, що результатом впровадження цього законопроєкту стане перехід великої кількості землі від держави до агрохолдингів та латифундистів.

«Саме ті, хто розуміє, як виписати документи на реєстрацію землі та договорів оренди, будуть володіти цією землею. Нічого доброго для села від ухвалення цього законопроєкту не буде. Закликаю всіх, хто дбає про українського селянина, не підтримувати цей законопроєкт!» – закликав Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова