Сергій Євтушок: Влада маніпулює збіднілим народом, обіцяючи підвищення пенсій

Для підвищення пенсій Кабміну не вистачає лише бажання, адже чинне українське законодавство передбачає щорічну індексацію та осучаснення пенсій, які уряди Арсенія Яценюка та Володимира Гройсмана не виконували всупереч закону.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок у прямому ефірі парламентського телеканалу «Рада».

«Нинішній та попередній уряди вже три роки не виконують передбачені чинним законодавством положення, відповідно до яких індексація та осучаснення пенсій мали б проводитись щорічно. Натомість, обіцяючи сьогодні підняти пенсії за рахунок виконання тих норм, якими вони нехтували весь цей час, під пенсійну реформу намагаються замаскувати підвищення пенсійного віку до 65 років та низку інших катастрофічних положень. Це все обман, спроба вкотре обурити власний народ», – наголосив парламентар.

Він також зазначив, що влада відкрито маніпулює українцями, обіцяючи підвищення пенсій одразу після ухвалення Верховною Радою пенсійної реформи, аби прискорити розгляд реформи судочинства, не давши провести обговорення відповідно до регламенту.

«Система судочинства як одна з трьох гілок влади в Україні має бути фундаментом всіх демократичних процесів у державі. Заяви влади про «затягування процесу розгляду судової реформи», яке буцімто не дає розглянути пенсійну та медичні реформи уряду, – це маніпуляція. Не зможе нормально функціонувати держава, в які буде зруйнована система судоустрою, не зможуть захистити свої права ні лікарі, ні хворі, ні пенсіонери», – пояснив народний депутат.

Сергій Євтушок наголосив, що всі ті злочинні процеси в судах, які виправдовують та відпускають на волю сепаратистів сьогодні, є наслідком поспіхом ухваленого попереднім парламентом чинного Кримінального процесуального кодексу.

«Наша держава потребує негайних змін у системі судоустрою, але ініційований президентом законопроект про так звану судову реформу абсолютно не відповідає тим демократичним засадам розбудови нашої держави, які були задекларовані під час Революції Гідності — узурпація влади президентом, знищення гласності та низка інших нищівних новацій, закриють двері суду для українських громадян», – вважає він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова