Сергій Євтушок: Членство України в НАТО свідомо поставлено на паузу

НАТО – це військово-політичний союз, до якого входять 30 країн, вони й ухвалюють рішення щодо членства певної держави. Такі рішення є політичними, і це треба враховувати, говорячи про шлях України до Альянсу.

Про це сказав народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок в ефірі телеканалу «Прямий», коментуючи заяви президента щодо того, що Україна хоче отримати конкретний перелік реформ і критеріїв, виконання яких дасть змогу в майбутньому розраховувати на членство в НАТО.

«Ми можемо отримати перелік питань і проголосувати їх в парламенті. Дати таким чином поштовх Україні. Але Альянс передбачає, що рішення ухвалюється 30-ма країнами. А  окремі країни-члени НАТО займають щодо нас недобру позицію. І до того ж у нас ще й  відсутній постійний представник місії України в НАТО. Тож не про перелік реформ треба говорити, а про те, що будь-які наші кроки мають бути узгоджені там, в Альянсі», – пояснив Сергій Євтушок.

Політик також нагадав, що Президент США Джо Байдена чітко говорив про те, що в Україні є низка проблем, які заважають шляху до НАТО, і  ключова з них – корупція.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова