Сергій Соболєв: Звіт уряду за умов погіршення життя українців – це порожні слова

За умов погіршення життя українців звіт уряду – це просто порожні слова.

Про це заявив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, відповідаючи на запитання журналістів у кулуарах Верховної Ради про майбутній звіт уряду.

«Найкращий звіт уряду – це зменшення безробіття,  реально працюючий сектор економіки, новітні технології, підняття заробітних плат і пенсій, скасування пільг на супер-монополії та закриття офшорних юрисдикцій, реальна медична реформа через медичне страхування. Це ключові показники, за якими уряд має звітувати, а все інше – слова», – наголосив він.

Політик зазначив, що звіт будь-якого уряду у світі починається з ключової цифри – зменшення рівня безробіття, він починається з рівня середніх заробітних плат і пенсій, реальних економічних показників – «ось про що має звітувати уряд».

Коментуючи заяви про підвищення соціальних стандартів, зокрема заробітних плат і пенсій, Сергій Соболєв зауважив, що такі питання не можуть вирішуватися хаотично.

«У цьому питанні має проводитися системна робота. Зокрема, якщо ухвалюється пенсійний закон, то він не може враховувати позицію тільки половини пенсіонерів, а для інших погіршувати ситуацію через інфляцію та зростання цін», – зауважив парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова