Сергій Власенко: Вимагаємо від Порошенка звіту про підсумки воєнного стану

Президентові Порошенку необхідно припинити самопіар і зайнятися захистом країни від російської збройної агресії та звільненням наших полонених моряків.

Про це заявив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Власенко в кулуарах парламенту.

Він наголосив, що фракція вимагає від глави держави та військовиків детального звіту про підсумки воєнного стану, запровадженого на місяць наприкінці 2018 року.

«Ми сьогодні хочемо зрозуміти, що ж такого зробили із застосуванням закону про воєнний стан, що не можна було б зробити без цього закону. Ми хочемо зрозуміти, чи зникла загроза відкритої російської агресії, про яку говорив Порошенко під час запровадження цього стану, чи зменшилася кількість російських збройних сил на кордоні з Україною, чи розв’язується питання визволення українських моряків», – пояснив парламентарій.

За словами Сергія Власенка, людям треба пояснити, яку користь отримала держава від запровадження воєнного стану, і так зробив би європейський демократичний президент.

«Принаймні про частину того, що відбувалося тоді, ми вже знаємо: гарний корпоратив президентської фракції БПП, Петро Порошенко гарно повеселився в резиденції Гута, слава Богу, хоч не на Мальдівах», – зауважив він.

Представник «Батьківщини» також обурився, що підприємства глави держави продовжували торгувати з РФ: «Я отримав з надійних джерел копії вантажних декларацій, за якими підприємства, що є у власності Порошенка, торгують з Росією під час воєнного стану. Тобто президент однією рукою запроваджує воєнний стан, а другою рукою продовжує заробляти гроші на торгівлі з РФ».

На жаль, прикро констатує політик, ми не маємо чесного, європейського, демократичного президента, який би думав і діяв як державник.

«Ми маємо піарника, який використовує всі, включаючи найсвятіші для держави речі, щоб про себе щось гарне сказати», –  зауважив Сергій Власенко і порадив Порошенку «припинити піарне «Томос-турне» країною та повернутися до виконання  безпосередніх своїх обов’язків».

Заступник Голови партії також нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко ще під час запровадження воєнного стану намагалася з’ясувати, «які практичні дії будуть вчинені, щоб забезпечити ефективнішу відсіч збройній агресії РФ».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова