Сергій Власенко: Ми вимагаємо повернення соціальних пільг афганцям і чорнобильцям

У порядку денному роботи Верховної Ради відсутні вкрай важливі законопроекти щодо соціального забезпечення населення України через принципове небажання нинішньої влади забезпечувати гідні соціальні стандарти.

Про це у кулуарах парламенту сказав народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Власенко.

«Нинішня влада позбавила пільг низку соціальних категорій населення. А тепер вони виходять на парламентську трибуну, ллють крокодилячі сльози, і кажуть, що захищають чорнобильців і афганців», – зазначив він і додав, що навіть за часів світової кризи 2008-2009 років тодішній уряд Юлії Тимошенко не скасовував соціальні пільги чорнобильцям і афганцям.

За словами політика, мітинг під Верховною Радою є зрозумілою реакцією населення, адже «люди вимагають справедливості і того, що їм обіцяла держава».

«Люди мають рішення Європейського суду із прав людини про те, що скасування пільг не відповідає ні українському, ні європейському законодавству із прав людини. А українська держава нині на це не реагує, зокрема, парламентська більшість, президент і чинний уряд», – обурився парламентарій.

Депутат від «Батьківщини» нагадав, що політична сила Юлії Тимошенко повсякчас порушує гострі соціальні питання і вимагає їхнього вирішення.

«Опозиція порушує ці питання нон-стоп під час ухвалення державного бюджету,  під час роботи парламенту в цілому. Але ми не маємо 226 голосів для ухвалення відповідних рішень. Це – завдання парламентської більшості, їх зона відповідальності», – наголосив Сергій Власенко.

Політик також повідомив, що нині у парламенті зареєстровано низку законопроектів щодо відповідних соціальних питань, які вже пройшли відповідні профільні парламентські комітети, але станом на сьогодні – відсутні у порядку денному.

«Ми вимагаємо поставити нагальні економічні питання у порядок денний і проголосувати їх. Це не лише повернення пільг афганцям і чорнобильцям, це і зниження тарифів, підвищення заробітних плат і пенсій, створення умов для малого і середнього бізнесу, податкова реформа. Ці питання не розглядаються! А розглядаються другорядні законопроекти», – перерахував Сергій Власенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова