Сергій Соболєв: Судова «реформа» – це змова влади зі спільниками Януковича

Судова «реформа» Порошенка – це змова зі співучасниками злочинів Януковича.

Про це сьогодні заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Пам’ятаєте, скільки тут сліз пролили, що нам потрібно конфіскувати майно Януковича і його банди? Як нам нав’язували закон про спецконфіскацію, як кричали, що це потрібно негайно зробити? Ми ввели принцип цивільної конфіскації награбованого майна. І вчора Опозиційний блок однією поправкою депутата Долженкова вивів з-під відповідальності всіх співучасників злочину Януковича», – заявив політик.

Сергій Соболєв пояснив, що тепер у Цивільно-процесуальному кодексі так звані пов’язані та треті особи не підпадають під конфіскацію: «Тому все, що Янукович і його банда переписали на третіх осіб, тепер не може бути конфісковано!»

За словами депутата, «за це проголосувала фракція «Народного фронту», Блок Петра Порошенка, які стільки кричали про спецконфіскацію, та Опозиційний блок разом з двома групами колишніх регіоналів».

«Коло замкнулось! Чи не це було змовою, на підставі якої тепер виводять десятки злочинців, які займалися авантюрами, аферами і крадіжками державного майна під час Януковича?!» – обурився Сергій Соболєв.

Окрім того парламентар повідомив, що ухвалена вчора судова «реформа» фактично паралізувала слідчі органи.

«Без створення Державного бюро розслідування тепер ні органи Мінюсту, ні органи СБУ, ні органи прокуратури, ні органи НАБУ, не мають права продовжувати розслідування у справах, якщо ці справи не були розслідувані протягом двох місяців. Ми фактично отримали ситуацію, коли відповідальності будуть уникати фактично всі: і ті хто розстрілював людей на Майдані, і ті, хто мільярдами крали кошти», – підсумував депутат від «Батьківщини».

Як відомо, «Батьківщина» не голосувала за ганебну судову «реформу», яку було ухвалено в парламенті з порушенням усіх норм Регламенту та за допомогою кнопкодавства.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова