«Батьківщина» не голосувала за ганебну судову «реформу», – Сергій Власенко

«Батьківщина» не голосувала за ганебну судову «реформу», яку було ухвалено в парламенті з порушенням усіх норм Регламенту та за допомогою кнопкодавства.

Як повідомив в інтерв’ю журналістам член фракції Сергій Власенко, так звану судову реформу продавили у парламенті «через тиск на народних депутатів, через кримінальні справи, які повідкривали проти парламентарів і які було нівельовано за це голосування».

«На жаль, це було голосування так само, як за часів Януковича: з порушенням усіх норм Регламенту, коли голосів спочатку не було, а потім з’явилися, із фіксуванням фактів кнопкодавства. Їм потрібен був цей закон і вони його проголосували, наплювавши на всіх», – обурився політик.

Сергій Власенко констатував: «Усе, що сьогодні відбувалося у Верховній Раді, скеровано на забезпечення тотального контролю Порошенка та його оточення над судовою системою нашої держави, а також для створення з суду репресивного механізму як проти громадян України, так і проти своїх політичних опонентів».

За словами депутата від «Батьківщини», кінцевого тексту судової реформи наразі ніхто не бачив, але вже зараз можна зауважити, що пройшла скандальна 109-та поправка про зменшення термінів досудового розслідування.

«У судовій реформі мільярдер Петро Порошенко заклав таку ідеологію, що прості люди будуть позбавлені або сильно обмежені у можливості доступу до правосуддя через подорожчання послуг і зборів», – зазначив Сергій Власенко.

Він також додав: «Я бажаю президенту та його банді, щоб їх судили за цим законом, який вони сьогодні пропхали».

Парламентар також повідомив, що фракція «Батьківщина» обов’язково підготує законопроект про внесення змін до ухваленої сьогодні судової реформи, проте сумнівається, що його проголосують у ВРУ.

«Покажіть мені 226 голосів у залі, які за це проголосують. Ми зробимо все від нас залежне, але у нас, на жаль, немає голосів у цьому парламенті», – констатував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова