Сергій Соболєв: На тлі підвищення тарифів Порошенко «дозволяє» виводити український газ за кордон

Петро Порошенко надав можливість своєму бізнес-партерові експортувати газ українського видобутку за кордон. І це відбувається на тлі підвищення тарифів для українців.

Про це заявив з парламентської трибуни заступник лідера фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«В умовах війни президент держави за 300 млн дол. продає свій бізнес партнеру, компанії якого рівно через місяць дають право експортувати український газ за кордон. Це той газ, який розвідує українська компанія «Укргазвидобування», витрачаючи на це мільярди гривень!» – обурився народний депутат.

Ситуацію, коли українській компанії в умовах кризи та нестачі блакитного палива дають дозвіл на експорт вітчизняного газу, Сергій Соболєв назвав неприйнятною.

Саме тому ключове питання – зниження тарифів – провладні сили і не ставлять до порядку денного парламенту, щоб дати можливість збагатитися Порошенкові і його партнерам, переконаний представник «Батьківщини».

«Всі ці факти роблять можливим нарешті дати ключову відповідь на питання, хто підіграє Москві і хто дозволяє вивозити український газ за кордон. Це Петро Порошенко», –  підсумував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова