Руслан Богдан: Вибори на Полтавщині засвідчили високий рейтинг «Батьківщини»

Народний депутат від «Батьківщини», голова Полтавської обласної парторганізації Руслан Богдан привітав команду Юлії Тимошенко з високим результатом на виборах до ОТГ, що відбулися 29 жовтня.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

За словами депутата, «Батьківщина» Полтавщини провела до ОТГ 100 депутатів, що становить майже 45% від загальної кількості обраних депутатів.

«Абсолютно унікальний результат маємо в Драбинівській ОТГ Новосанжарського району, де голова і 22 депутати з 22 можливих обрані від ВО «Батьківщина», – каже Руслан Богдан.

Гідних результатів на виборах представники «Батьківщини» досягли в таких ОТГ: Михайлівській (13 з 22-ох депутатів), Руденківській (13 із 22-ох), Нехворощанській (12 з 22-ох).

parties

Незважаючи на запекле протистояння, представники «Батьківщини» пройшли до Ланнівської, Бутенківської, Малоперещепинської, Новосанжарської, Новогалещинської, Лохвицької та Гребінківської ОТГ.

«Саме нашим партійцям люди довірили очолити Драбинівську, Михайлівську, Сенчанську та Руденківську ОТГ, що свідчить про високий авторитет кандидатів від «Батьківщини», – зазначив парламентар.

Руслан Богдан також наголосив, що, незважаючи на адміністративний тиск і супротив чинної влади, «Батьківщина» на Полтавщині впевнено повертає ті високі рейтинги, які були безсоромно вкрадені олігархічними режимами.

«Вибори до ОТГ показали високу довіру жителів краю до нашої політсили, до нашого лідера Юлії Тимошенко та до тих авторитетних на Полтавщині людей, яких ми зібрали під знаменами «Батьківщини». З такою командою ми в силах змінити й здолати все!» – зауважив голова Полтавської обласної парторганізації.

 Читайте також:

Валерій Дубіль: Попри брудні технології влади, «Батьківщина» лідирує на виборах в ОТГ

«Батьківщина» виграла вибори в ОТГ з результатом 31%, – паралельний підрахунок

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова