Валерій Дубіль: Попри брудні технології влади, «Батьківщина» лідирує на виборах в ОТГ

Влада вдалася до найбрудніших методів отримання голосів, але хитромудрі схеми не спрацювали на виборах 29 жовтня до ОТГ.

Про це заявив народний депутат, голова Чернігівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«І до виборів, і під час проведення виборів провладні партії намагалися підкупом, з порушеннями виборчого законодавства скупити голоси українців. Та люди розуміють, що сьогодні вони отримають 500 грн, а завтра ці гроші «з’їдять» псевдореформи і нищівна політика влади», – сказав він.

Політик також зауважив, що голосування показало справжню картину підтримки народом партій.

Незважаючи на брудні технології влади, «Батьківщина» лідирує на виборах до ОТГ: «На Чернігівщині, за попередніми даними з дільниць, ми набрали понад 30% голосів. Це найвищий показник в області! Відрив від наступної партії – 11%. Українці – розумна нація, вони бачать, що «Батьківщина» за майже 20 років історії завжди відстоювала інтереси простого народу. Це і пояснює такий високий результат».

Валерій Дубіль подякував землякам за їхній вибір і запевнив, що новообрані депутати та голови громад від «Батьківщини» зроблять все можливе, щоб зробити громади заможними і не допустити захоплення українських земель аграрною мафією.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова