Руслан Богдан: Продаси землю – продаси душу України

15-19 лютого на Полтавщині пройшли флешмоби проти продажу землі.

З ініціативи обласної організації ВО «Батьківщина» акція відбулася в усіх аграрних районах Полтавщини.

Нас підтримали депутати місцевих рад, фермери, фахівці агропромислового комплексу, громадські активісти.

Люди прийшли до знакових місць в своїх районах з плакатами «Земля – не товар!», «Земля – багатство Батьківщини!», «Продаси землю – продаси душу України!».

Селяни говорили про те, що зараз фактично розпочалася друга війна. Одна – на Сході, інша – за землю.

Вони розуміють, що олігархи хочуть, скориставшись їхньою злиденністю, відібрати основне національне багатсво – землю. Вони – за те, щоб на землі господарювали справжні аграрії – ті, хто справді хоче вирощувати врожаї і піднімати з колін економіку держави.

У Котелевському районі акція «Ні – продажу землі!» відбулася у Зразковому музеї хліба в селі Ковалеве. У цьому музеї є експозиція, яка болить кожному українцю, – про чорні роки Голодомору. Якщо сьогодні дозволимо розпродати українську землю, селяни і село знову постануть перед реальною загрозою тотального знищення.

Хотілося б нагадати про це насамперед тим народним депутатам, здебільшого з провладних фракцій, які поспішають виконувати політичні замовлення і наполегливо лобіюють законопроекти, що так чи інакше обходять мораторій на продаж землі. А також тим, хто відкрито виступає за скасування мораторію.

Депутати не розуміють, що в погоні за збагаченням, на догоду олігархам, вони просто рубають животворну гілку української економіки. Мріючи про прибуток від продажу останнього багатства України зараз, коли йде війна, ці недолугі діячі підштовхують Україну до загрози втрати і територій, і державності!

Руслан Богдан, народний депутат від «Батьківщина», Facebook, 21 лютого 2017-го.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова