Руслан Богдан: Політичні опоненти намагаються дискредитувати «Батьківщину»

У нинішньої так званої влади вистачає цинізму не тільки для того, щоб оббирати селян до нитки, а й для того, щоб використовувати цих людей ще й для дрібних та низьких сценаріїв з підривання авторитету ВО «Батьківщина».

Учора, близько 15 год. 30 хв. в селі Вовківці Новосанжарського району Полтавської області двоє невідомих чоловіків на автомобілі ВАЗ-2115 стального чи сірого кольору (державний номер ВІ 6555 АІ) їздили від двору до двору, представляючись представниками від партії «Батьківщина». Начебто за дорученням Юлії Тимошенко переконували селян, що їх прислали за однією із соціальних програм з метою безкоштовно перевірити зір усім пенсіонерам.

Ці «добродії» просили пенсіонерів показати їхні пенсійні посвідчення.

На прохання селян показати принаймні якісь документи, невідомі давали номер приймальні 050-338-07-90, зазначивши, що ця приватна особа уклала договір з клінікою «Здоровий зір» з Кіровограда.

Будь-які документи «благодійники» надавати відмовилися і сказали, що всі питання до клініки. До того ж окуляри пенсіонерам пропонував придбати за власні кошти.

Хочу запевнити жителів Новосанжарського району та всіх полтавців – «Батьківщина» НЕ МАЄ ЖОДНОГО СТОСУНКУ ДО ЦИХ псевдопрограм.

Хочу сказати також, що вище описані дії кваліфікуються за статтею 170 Кримінального кодексу України «Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій», і караються виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

При цьому діяльність політичної партії «Батьківщина» не суперечить Конституції та законам України і здійснюється відповідно до програмної мети та статутних засад.

На жаль, це не єдиний випадок дискредитації «Батьківщина» та нашого лідера Юлії Тимошенко. Залякування та тиск на активістів нашої політичної сили, на жаль, відбуваються постійно. Ціла хвиля таких фактів прокотилась усією країною. Географія дуже широка: від Харкова і Полтави до Рівного та Одеси.

Очевидно, громадянське суспільство в Україні стало об’єктом переслідувань з боку корупціонерів та противників демократичних цінностей. З метою адекватної відповіді на такі виклики, як зростаючу загрозу демократичним інститутам в Україні та запобігання подальшому загостренню ситуації підготував офіційне звернення до правоохоронних органів.

Водночас мене надзвичайно непокоїть те, що заручниками цих брудних дискредитацій політичної сили ВО «Батьківщина» стають представники найбільш вразливих верств населення, які й так поставлені нині чинною владою на межу виживання. У представників цієї так званої влади вистачає цинізму не тільки для того, щоб оббирати селян до нитки, а й для того, щоб використовувати цих людей ще й для дрібних та низьких сценаріїв з підривання авторитету ВО «Батьківщина».

Хочу запевнити усіх: «Батьківщина» завжди відстоюватиме інтереси простих людей, діятиме чесно і відкрито.

Руслан Богдан, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 20 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова