Руслан Богдан: Низький уклін за подвиг і мужність тим, хто рятував світ

У Гребінці  біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС «Тим, хто врятував світ» просто неможливо  кривити душею…

Дивлячись в очі  учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  із Пирятинського, Лохвицького, Гадяцького та Чорнухинського районів, перед  пам’яттю тих, хто пожертвував своїм життям, аби у нашої держави було майбутнє, не можна бути нещирим.

Так, у цю чудову весняну пору, коли земля розквітає, мабуть, треба було б говорити про  інші  речі.  Але день Чорнобильської катастрофи назавжди затьмарив цю весну.

32 роки тому історія України розділилася на «до Чорнобиля» і «після Чорнобиля». Це страшна катастрофа, яка пройшлася і по країні, і по долях людей.

Як свідчить історія, саме аварія на ЧАЕС висвітлила усю нікчемність тодішньої влади. Усі ми пам’ятаємо, як рапортували  представники влади – все добре, радіації немає. І саме в той час гинули від опромінення дорослі й діти. Боячись втратити крісла, влада  зраджувала свій народ, замовчуючи усю глобальність  тієї катастрофи.

Знаєте, як не страшно це звучить, але подібну ситуацію ми маємо і зараз. Влада пішла тим же брехливим  шляхом, який приведе її саму на звалище історії. Це буде. Не так довго чекати.

Але сьогодні я хочу сказати про справжніх Героїв України. Про тих людей, які практично з голими руками  32 роки тому стали у двобій зі стихією.

Низький їм  уклін за подвиг і за мужність.

У 1986-ому вони  протистояли невидимому ворогу, як називали після аварії на ЧАЕС, згубну дію наслідків катастрофи. А зараз  вимушені боротися з іншим ворогом – нинішньою владою, яка поставила, їх,  ГЕРОЇВ України і захисників світу, на межі виживання.

Дуже боляче те, що вони  й досі  вимушені боротися за те, щоб жити.

Але  ми обов’язково переможемо, нам разом під силу здолати все! Бо справжня влада – це не та купка бездарів, невдах і хабарників, яка паразитує на тілі народу, справжня влада, справжні господарі цієї,  землі – це УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД !

Слава ГЕРОЯМ! Слава УКРАЇНІ!

Руслан Богдан, народний депутат від «Батьківщини», 26 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова