Завдяки партійцям у Черкасах ОСББ отримують фінансову підтримку

Депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» сприяють реалізації місцевої програми підтримки ОСББ «Формування відповідального власника житла».

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, нещодавно з ініціативи партійців депутати міськради ухвалили рішення про відшкодування відсотків за кредитними коштами ОСББ «Гоголя 429» та «Авіатор-33», а також виділили понад 71 тис. грн на капітальний ремонт ліфта в житловому будинку на Героїв Дніпра, 53.

«На цей рік у міському бюджеті на капремонти для ОСББ передбачено 10 мільйонів гривень. Їх виявилося недостатньо. До міської ради продовжують надходити звернення від ОСББ щодо співфінансування», – розповів міський голова Черкас, керівник обласного партосередку Анатолій Бондаренко.

Представник ВО «Батьківщина» повідомив, що при перегляді бюджету за результатами першого півріччя він ініціюватиме перед виконкомом та депутатами збільшення фінансування на програму підтримки ОСББ.

У рамках цієї програми усі ОСББ можуть отримати 40% співфінансування, а новостворені об’єднання на перший капітальний ремонт будинку – 60% від загального обсягу робіт. При виконанні капремонту ліфтів з міського бюджету сплачується 70% вартості.

«Ремонт багатоповерхівок – це серйозна проблема й вирішити її самотужки мешканцям важко. Тому ми й надалі підтримуватимемо ОСББ, аби будинки були в належному стані і люди проживали в нормальних умовах», – сказав голова фракції «Батьківщина» в Черкаській міськраді Роман Діскант.

Він також зауважив, що депутати від «Батьківщини» обов’язково підтримають ініціативу міського голови про збільшення фінансування на програму підтримки ОСББ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова