Завдяки черкаським партійцям міська лікарня забезпечена потужним генератором

Голова Черкаської обласної парторганізації, секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін та депутатка Черкаської обласної ради від «Батьківщини», директорка Благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай долучилися до проєкту щодо придбання для КП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги» генератора.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, генератор має потужність 120 кВт і здатен забезпечувати безперебійну подачу електроенергії до медичного закладу тривалий час. Це допоможе рятувати людські життя, коли центральні системи електропостачання через атаки ворога будуть виведені з ладу.

«Придбання генератора для лікарні швидкої допомоги нашого міста є прикладом відповідального партнерства між громадою, владою та бізнесом. Лише об’єднуючи зусилля, ми можемо зробити більше. Адже у важкі часи ми маємо допомагати один одному, підтримувати та робити все можливе, щоб наближати Перемогу та мир для України!» – наголосив Юрій Тренкін.

7 червня важливий об’єкт енергобезпеки передали медичній установі.

«Наш Фонд неодноразово закуповував чи долучався до співфінансування генераторів у лікарнях, освітніх чи дошкільних закладах. Адже маючи досвід попередньої осені та зими, ми повинні посилювати нашу енергонезалежність», – наголосила Тетяна Волочай.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова