Завдяки «Батьківщині» в Черкасах обрали новий склад виконкому

На останній сесії Черкаської міської ради «батьківщинівцям» вдалося подолати протистояння політичних опонентів, які зривали роботу самоврядного органу, що негативно впливало на життєдіяльність обласного центру.

Як повідомляє прес-служба Черкаської обласної парторганізації, фракція «Батьківщина» разом із депутатам інших політсил проголосувала за значимі для міста питання.

Окрім того, депутати більшістю голосів відправили у відставку одіозного секретаря міськради, члена політичної партії БПП-«Солідарність» Олександра Радуцького, а також проголосували за новий склад виконкому.

«Місто не повинно бути заручником політичної гри. Сподіваюся, що новий виконком працюватиме краще за попередній. Мене неприємно вразило в попередньому виконкомі його бездіяльність, відсутність членів виконкому на робочому місці. У результаті заручниками стали мешканці Черкас: хворі, які могли не отримати ліки, бюджетники, що не одержали зарплат, пільговики, яким не сплачувалась соціальна допомога», – зазначив міський голова Черкас, голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко й додав, що до нового складу виконкому в нього лише одна вимога – приходити на засідання й голосувати за доленосні для міста рішення

До складу нового виконкому від «Батьківщини» обрали заступника міського голови Ігоря Волошина.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова