Завдяки «Батьківщині» Степненський водогін буде добудовано

З ініціативи «батьківщинівців» на завершення другої черги реконструкції водогону в селі Новостепненське Запорізького району виділено півмільйона гривень.

Відповідне рішення ухвалили депутати Запорізької обласної ради на останній сесії.

 Надходження коштів дозволить продовжити роботи по заміні труб, встановлення гідрантів та лічільникових камер. 

»Батьківщина» не вперше допомагає з добудовою водогону для Новостепненської громади. В серпні цього року саме з ініціативи «батьківщинівців» на заміну цементних труб, що прокладалися близько 50 років тому, обласною радою було виділено 1 млн. грн.

«Для жителів села Новостепненське завершення реконструкції місцевого водогонуподія надважлива. По-перше, це дозволить місцевій громаді значно зменшити витрати на водопостачання. По-друге, місцеві жителі отримають можливість безперебійно користуватися водою. Саме тому ми прагнемо якнайшвидше завершити реконструкцію», – зазначив очільник обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

Запорізька «Батьківщина» також приділяє увагу іншим об’єктам інфраструктури Запорізького району. На останній сесії завдяки«батьківщинівцям» виділено близько 1 млн. гривень на утеплення школи в селі Люцерна та понад 730 тис. на медичне обладнання для Широківської лікарні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова