Завдяки «Батьківщині» на Одещині встановили новий дитячий майданчик

Днями в селі Вигода Біляївського району на Одещині завдяки депутатам-«батьківщинівцям» відкрили новий дитячий майданчик.

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, торік до депутатів фракції «Батьківщина» в Біляївській районній раді звернулися мешканці житлового масиву «Плодовий» села Вигода з проханням посприяти у виділенні з районного бюджету коштів на придбання дитячого ігрового майданчика.

«Місцевим діткам не було де гратися, а батьки мусили з дітьми добиратися до центру села, аби розважити їх», – розповіли представники «Батьківщини».

За їх словами, село Вигода не представлено в Біляївській райраді депутатом від «Батьківщини», та народні обранці все одно опікуються справами громади.

Дитячий ігровий майданчик закупили за кошти районного бюджету наприкінці минулого року, а вже на початку квітня, як тільки розпогодилося, його одразу встановили.

«Тепер і дітки бавляться, і батьки мають більше вільного часу для відпочинку разом зі своїми чадами», – уточнили «батьківщинівці».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова