Запорізькі партійці влаштували урочистості на Хортиці

На легендарному острові Хортиця в Кінному театрі відбулася зустріч народного депутата від «Батьківщини» Сергія Соболєва з партійним активом Дніпровського та Заводського районів Запоріжжя.

Про це повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку.

Організатором заходу виступив депутат Запорізької міськради, голова обласного осередку «Батьківщини молодої» Віталій Рябцев.

Після театралізованої вистави запорозьких козаків, яку переглянули понад 700 осіб, керівники відзначили найактивніших партійців подяками за підписами Юлії Тимошенко, Сергія Соболєва та голови Запорізького міського партосередку Ірини Костенко. 14 запоріжців цього дня отримали партійні квитки з рук парламентарія.

Звертаючись до учасників святкового заходу, Сергій Соболєв висловив впевненість у перемозі Юлії Тимошенко на президентських виборах, які відбудуться наступного року.

«Ми повинні зробити все для того, щоб після оголошення результатів виборів країна прокинулася з новим президентом, яким стане Юлія Тимошенко! Не можна допустити, щоб до влади знову прорвалися шахраї та бандити», – наголосив Сергій Соболєв і додав: «9 листопада Юлія Тимошенко відвідала Запоріжжя. Вона передала всім вам привітання і подяку за теплий прийом».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова