Запорізькі науковці разом із «Батьківщиною»

До команди Запорізької обласної «Батьківщини» приєднався декан факультету економіки та управління Національного університету «Запорізька політехніка» Владислав Корольков, ім’я якого добре відоме в наукових колах.

«Владислав Васильович кандидат економічних наук, доцент, винахідник, автор багатьох наукових розробок у галузі автоматизації виробництва приладобудування. Його розробки захищені патентами державного зразку. Окрім того, це справжній патріот Запоріжжя. Впевненний, що знання, досвід та життєвий шлях Владислава Королькова стане в нагоді як, для команди «Батьківщини», так і для всіх жителів Запорізької області», – зазначив голова обласної «Батьківщини» Владислав Куценко.

«Запорізька область має потужний потенціал. Впевнений, що разом ми зможемо досягти результатів для нашого регіону. Разом до перемоги!» – закликав Владислав Корольков.

Запорізьку  «Батьківщину» підтримують дедалі більше науковців та керівників ВНЗ. Раніше до команди «Батьківщини» приєдналися доктор юридичних наук, проректор Запорізького Національного Університету Сергій Кушнір, а також доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, ректор Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова