Запорізькі «батьківщинівці» запрошують молодь до Школи політичного успіху

Активісти Запорізького міського осередку «Батьківщини молодої» провели низку заходів задля залучення студентів до політичного навчання.

Про це повідомляє прес-служба обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Молоді «батьківщинівці» влаштували інформаційні флешмоби біля Запорізького національного та Запорізького національного технічного університетів, а також біля торгівельного коледжу та коледжу радіоелектроніки. Активісти ознайомили молодь з начальним процесом у Школі політичного успіху. Безкоштовні заняття в школі стартують уже за кілька тижнів, а строк подачі заявок спливає 21 квітня.

«Є таке твердження: хочеш побачити, якою буде країна за 15 років, подивись на тих, хто навчається в даний момент в університетах. Тому ми прагнемо дати молоді та громадським активістам якнайбільше знань у політико-правовій сфері, щоб у майбутньому державою керували професійні та освічені люди», – зазначила заступник голови Запорізької обласної «Батьківщини молодої» Катерина Карманова.

Під час живого спілкування зі студентами «батьківщинівці» наголошували, що політична освіченість є фундаментом для побудови демократичної й правової держави.

Усі охочі мали змогу одразу зареєструватися на навчання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова