Запорізькі «батьківщинівці» взяли участь у круглому столі із земельних питань

19 лютого член бюро Запорізького обласного осередку «Батьківщини» Володимир Марчук разом із партійним активом та представниками місцевого Штабу захисту рідної землі взяв участь у публічній дискусії щодо земельної реформи.

Під час круглого столу більше трьох десятків учасників обговорили перспективи впровадження земельної реформи та окреслили пов’язані з нею загрози і ризики. Учасники заходу зійшлися на думці, що влада не чує позицій регіональних стейкхолдерів щодо реформи та не бажає вносити жодних змін у підготовлений до 2-го читання законопроєкт.


Від імені Штабу захисту рідної землі виступив відомий в області аграрій Олег Ніколенко. Він піддав критиці позицію пропрезидентської більшості у Верховній Раді, яка лише на словах демонструє бажання чути «голоси з землі», насправді ж лобіює інтереси девелоперського спекулятивного капіталу.

«Все, що нам пропонують сьогодні у вигляді так званої «реформи», – це історія для великих інвесторів та агрохолдингів, які єдині зможуть купити ці 10000 гектарів. Це означає, що на ринку будуть лише великі гравці, якім не цікава доля села і селян. Запорізькі аграрії чітко заявляють: нам не потрібна реформа, яка на ділі означатиме «дикий», неконтрольований державою ринок і позбавить простих селян майбутнього», – зазначив член обласного «Штабу захисту рідної землі».

Присутні досягли згоди щодо необхідності консолідації зусиль аграріїв, керівників місцевих рад, депутатів обласної ради, представників партій громадських об’єднань задля захисту сільськогосподарських земель від грабіжницького розпродажу. Публічні обговорення земельної реформи пройдуть в усіх районах області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова