Запорізька обласна рада виступила проти купівлі-продажу землі

Депутати обласної ради одноголосно прийняли звернення до керівництва держави з вимогою зупинити передчасне впровадження ринку землі.

Як повідомляє пресслужба Запорізького обласного партосередку, документ, внесений до порядку денного з ініціативи «Батьківщини» та за підписами представників п’яти фракцій, вимагає розпочати публічне обговорення запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь.

Депутати вважають, що мораторій на продаж сільськогосподарських земель слід продовжити до 2025 року, аби навести повний лад в обліку земель, провести їх інвентаризацію та внести до реєстраційної бази державного земельного кадастру.

«Наша країна нині не готова до ринку землі ані в організаційному, ані в правовому, ані в економічному сенсі. Існуючі в державі проблеми, роблять відкриття ринку землі в нинішніх умовах вкрай небезпечним», – йдеться у зверненні.

Депутати висловили впевненість у необхідності проведення всеукраїнського референдуму щодо права іноземцями купувати українські землі. Допуск іноземців до українських земель є реальною загрозою територіальній та економічній безпеці України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова