Запорізька «Батьківщина» звинуватила владу у втручанні в виборчий процес

26 квітня на сесії Запорізької обласної ради голова фракції «Батьківщина» Олександр Старух оприлюднив факти використання адміністративного ресурсу на виборах до об’єднаних територіальних громад.

Як повідомляє прес-служба Запорізького обласного партосередку, звертаючись до колег, депутат навів приклади адміністративного тиску на партійних висуванців до Олександрійської сільської ради Приазовського району, наслідком якого стало зняття з виборчих перегонів 9-ти кандидатів від «Батьківщини».

«Голова районної адміністрації особисто провела бесіду з кандидатами, які працюють у школах, лікарнях та інших бюджетних установах. Після цих розмов люди відмовились балотуватися. Ми звернулися до правоохоронних органів за фактом грубого втручання у виборчий процес, але ані належної реакції, ані навіть відповіді на наше звернення не отримали», – заявив Олександр Старух.

Лідер фракції «Батьківщина» відзначив, що головним наслідком незаконних дій посадовців райдержадміністрації стало створення умов, коли вибори по дев’яти округах об’єднаної громади пройдуть на безальтернативній основі. У бюлетенях буде присутнє лише одне прізвище – кандидата від Блоку Петра Порошенка.

«Партія влади хизується проведенням декомунізації, а насправді повертає країну в «совок», влаштовуючи вибори без вибору», – наголосив «батьківщинівець».

Олександр Старух звернувся до присутнього в сесійній залі голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з закликом відреагувати на факти грубого втручання чиновників у виборчий процес, в іншому випадку вони отримають загальноукраїнський резонанс.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова