Запорізька «Батьківщина» заявляє про втручання силовиків у виборчий процес

У Запоріжжі довірена особа Юлії Тимошенко по 75-му виборчому округу Віталій Рябцев заявив про спроби зірвати виборчу кампанію лідера «Батьківщини», залякуючи її прихильників.

«Ідеться, зокрема, про масовий виклик на допити до СБУ членів ДВК, офіційних спостерігачів та старших партійних груп у відповідних структурних підрозділах партії. Дзвонять також членам сімей активістів. Тільки по 75-му виборчому округу повістки з вимогою з’явитися на допит отримали 73 партійці», – зазначається в повідомленні прес-служби Запорізького обласного партосередку ВО «Батьківщина».

Віталій Рябцев назвав такі дії силовиків грубим втручанням у виборчий процес.

«Язик не повертається назвати це політичною конкуренцією. Це – відкрите залякування та вчинення тиску на людей, які є прихильниками нашої політичної сили, з широким використанням необмеженого адміністративного ресурсу. Такими діями Президент перейшов межу, привселюдно знехтувавши Конституцією та правами людини. Хоча, звичайно, йому не звикати робити такі речі», – сказав Віталій Рябцев.

Він закликав місцевих правозахисників на громадських засадах допомогти активістам протистояти свавіллю чинної влади. Віталій Рябцев також наголосив, що в разі затримання будь-якого члена ДВК удома чи на вулиці, «Батьківщина» розпочне безстрокову акцію протесту біля Запорізької обласної держадміністрації.

«Тільки спільними зусиллями ми зможемо захистити наші права та забезпечити чесні й прозорі вибори», – підсумував Віталій Рябцев.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова