Запорізька «Батьківщина» тримає на контролі екологічну ситуацію в регіоні

30 листопада під час засідання чергової сесії Запорізької облради голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Старух порушив питання про відсутність реакції з боку влади на можливе радіаційне забруднення повітря внаслідок аварії на ядерному об’єкті в Росії.

Про це інформує прес-служба Запорізького обласного партійного осередку.

Виступаючи перед колегами, Олександр Старух послався на публікації в низці європейських ЗМІ, згідно з якими Інститут ядерної та радіаційної безпеки Франції повідомив про радіоактивні хмари над Європою, спричинені вірогідною аварією на ядерному об’єкті в Росії. Відповідно до оприлюднених картографічних матеріалів, забруднення могло поширитися на Запорізьку область.

Лідер запорізьких «батьківщинівців» акцентував увагу депутатів на відсутність реакції з боку влади як на місцевому, так і на всеукраїнському рівні на загрозливі сигнали ймовірного забруднення природного середовища ізотопами рутенію.

«Вважаємо, що тиша навколо цього питання є ненормальною, особливо зважаючи на те, що 30 років тому в Україні такою ж злочинною завісою мовчання відзначилася Чорнобильська трагедія», – наголосив Олександр Старух.

Запорізька облрада більшістю голосів підтримала депутатський запит голови фракції «Батьківщина» з вимогою до голови облдержадміністрації надати вичерпну інформацію відносно ймовірного перевищення норм рутенію-106 в навколишньому середовищі Запорізької області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова