Запорізька «Батьківщина» блокуватиме підвищення тарифів «Запоріжгазом»

Газопостачальник пропонує закласти в структуру нового тарифу на послуги з розподілу природного газу необгрунтовані та «подвоєні» статті витрат.

 У «Запоріжгазі» вирішили, що стаття на оплату праці має зрости на 107%. Окрім того, до тарифу додаються витрати на встановлення індивідуальних лічильників газу для населення.

У підсумку, тариф має зрости на 192%. Це завдасть важкого удару як по населенню, так і по комунальним підприємствам і установам і промисловості Запорізького регіону в цілому.

«Людям доведеться платити втричі більше, аніж зараз. Підвищення також призведе до збільшення вартості товарів місцевих виробників, які змушені будуть закладати новий тариф в ціну, нанісши удар по комунальній сфері, зокрема лікарнях, школах, дитячих садках. Цим установам доведеться скорочувати закупівлю медичного та навчального обладнання, аби розрахуватись із «Запоріжгазом». Економічно обгрунтований тариф становить 0,98 грн. за 1 кубічний метр, а не 2,69 грн., як пропонує «Запоріжгаз». Пропозицію газопостачальника збільшити тариф на розподіл газу втричі, вважаю наміром ошукати запоріжців», – заявив голова Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко під час наради з керівниками медичних закладів та установ Запорізької області.

«Батьківщинівці» ініціюють об’єднання зусиль всіх гілок влади, аби захистити населення від свавілля«Запоріжгазу». Підготовлено відповідні звернення до контролюючих органів та безпосередньо до АТ «Запоріжгаз» з вимогою не допустити нищівного для області перерахунку тарифу АТ «Запоріжгаз».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова