Закарпатська «Батьківщина» зареєструвала звернення щодо продовження мораторію на продаж землі

У четвер депутати Закарпатської облради від «Батьківщини» разом з активістами провели мітинг під будівлею облради.

Як повідомляє прес-служба Закарпатської обласної парторганізації, мітингувальники виступили за продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.

WP_20171207_10_32_37_Pro

Заступник голови Закарпатського обласного партосередку Антон Ліврінц зачитав проект звернення до керівництва держави, яке «Батьківщина» пропонує ухвалити на наступній сесії обласної ради.

«1 січня 2018 року закінчується мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Фактично розпочнеться торгівля останнім і найціннішим ресурсом, що залишається поки у власності нашого народу – найродючішими в світі українськими чорноземами!» – сказано у зверненні.

WP_20171207_10_24_56_Pro
«Батьківщинівці» закликали не просто зберегти мораторій на продаж земель, а продовжити його на 10 років.

Очільник обласної «Батьківщини» Олександр Кеменяш наголосив, що продавати землю без ухвалення пакету законів, що мають врегулювати всю процедуру, не можна, адже за відсутності законів правом купувати землю скористаються лише ті, в кого більше грошей. Крупні агрохолдинги скуплять у селян паї за демпінговими цінами.

Після закінчення мітингу «батьківщинівці» зареєстрували звернення в обласній раді, відтак голосуватимуть за нього на найближчій сесії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова