Закарпатська «Батьківщина» пропонує скликати позачергову сесію облради

Депутат Закарпатської облради, голова обласної «Батьківщини» Олександр Кеменяш звернувся до голови облради з проханням призначити позачергову сесію через підвищення тарифів на газ та електроенергію.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні зареєстрував звернення до голови Закарпатської облради з проханням скликати позачергову сесію облради, на якій маємо оприлюднити свою позицію щодо зростання тарифів на газ та електроенергію для фізичних осіб. Я вважаю, що подібні дії уряду не мають ніякого виправдання перед людьми. На початку епідемії COVID-19 урядовці божилися, що під час карантину жодного підвищення тарифів для населення не буде, але вони «зробили це знов», як любить казати Президент», – написано в повідомленні.

«Схоже, це хронічна хвороба уряду – давати обіцянки і не виконувати їх. В час епідемії подібні дії виглядають особливо цинічно. Якщо уряди інших країн всіляко підтримують своїх громадян, то з гаманця українців намагаються витягти останні гривні.

Як наслідок – маємо масові протести в Хустському, Берегівському, Мукачівському районах.

Щоб не ускладнювати ситуацію та підтримати людей, пропоную зібрати сесію, на якій ухвалити звернення до уряду, висловити категоричний протест проти підняття тарифів і закликати міністрів вжити всіх заходів, аби не заганяти українців у ще більші борги за комуналку, аніж вони вже мають.

Сподіваюся, що інші депутати підтримають дану ініціативу і, незалежно від того, які політичні сили вони представляють, згадають, що, передусім, ми представляємо інтереси закарпатців, для яких нові тарифи – це питання виживання», – написав Олександр Кеменяш.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова