Закарпатська «Батьківщина» переймається ремонтом дороги на одному з перевалів

До депутатів Закарпатської обласної ради від «Батьківщини» звертаються мешканці Свалявського та Перечинського районів зі скаргами на жахливий стан ділянки автомобільної дороги Оленівського перевалу, який з’єднує ці райони між собою.

Депутати звернулися до голови ОДА, аби влада відшукала кошти на ремонт дороги.

За словами голови фракції «Батьківщина» у Закарпатській облраді Олександра Кеменяша, ця частина дороги перебуває в аварійному стані, але лише через неї можна дістатися із Свалявського району до Перечинського та Великоберезнянського районів. Щодня цим маршрутом їздять рейсові автобуси зі Сваляви до Ужгорода, адже людям із прилеглих сіл (с. Плоске, с. Родникова Гута, с. Оленьово, с.Родниківка, с. Павлово та ін.) ближче дістатися до обласного центру через Перечин, аніж Сваляву та Мукачево.

Жителі найближчих населених пунктів роками просять відремонтувати цю ділянку дороги. Проводилися навіть акції — люди блокували дорогу з вимогою відремонтувати Оленівський перевал.

Вздовж дороги Свалява-Перечин розташовані оздоровчі комплекти та санаторії в с.Поляна, туристичні об’єкти Перечинщини. Відремонтована дорога збільшить привабливість краю та потік туристів — це стратегічний напрямок для розвитку туризму та рекреації регіону.

У зв’язку з цим «батьківщинівці» звернулися з проханням знайти можливість виділити кошти, необхідні для ремонту дороги.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова