За сприяння «батьківщинівця» на Полтавщині відремонтували клас у сільській школі

Заступник голови фракції «Батьківщина» в Полтавській обласній раді Андрій Сімонов надав кошти на ремонт класу Повстинської загальноосвітньої школи.

Як інформує пресслужба обласного партійного осередку, навчальний заклад у Повстині є одним з найстаріших як у Пирятинському районі, так і на Полтавщині.

За словами вчительки Повстинської школи Любові Козін, першачки села тепер мають змогу навчатися в чудовому, спеціально обладнаному класі.

«Напередодні нового навчального року ми зверталися по допомогу до багатьох, але Андрій Сімонов єдиний, хто відгукнувся негайно і виділив особисті кошти в сумі 20 тисяч гривень», – каже педагог.

Учні, батьки та вчителі школи подякували Андрієві Сімонову за фінансову допомогу, побажали йому успіхів у всіх починаннях та запросили в гості в оновлений клас.

До слова, «батьківщинівець» Андрій Сімонов постійно підтримує розвиток освіти на Пирятинщині, він, зокрема, започаткував іменні стипендії учням-відмінникам та як депутат розробив програму здобуття вищої освіти місцевою молоддю, що фінансуватиметься бюджетним коштом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова