За підтримки «Батьківщини» у Чернігівці відбулося масштабне святкування

У райцентрі Чернігівка Запорізької області відбулося масштабне святкування зустрічі Нового року. Одним із головних спонсорів свята виступив депутат обласної ради від «Батьківщини» Андрій Гогунський.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, сотні чернігівчан і гостей селища зібралися в залі районного центру культури та дозвілля, аби однією дружною родиною під пісні, конкурси та жарти відпустити рік старий та запросити Новий, 2020-й.


Від імені депутата Запорізької обласної ради Андрія Гогунського, Чернігівської районної парторганізації та депутатів селищної ради від «Батьківщини» гостей привітала голова територіального осередку партії Любов Сьомик.

«Від імені лідера нашої партії Юлії Тимошенко, депутатів Запорізької обласної та селищної рад бажаю, аби Новий рік приніс лише добрі події, яскраві моменти в житті, щастя, здійснення надій і поставленої мети, мирного неба та здоров’я», – зазначила партійка.

Яскраву костюмовану святкову програму представили танцювальний колектив «Забава», вокальний колектив «Гармонія», рок-гурт «Постскриптум». Не обійшлося і без подарунків. Голова громадської організації «Батьківщина молода» Катерина Гогунська стала одним із спонсорів святкової лотереї, взявши безпосередню участь у розіграші та нагородженні переможців.

Кошти від лотереї спрямують на покращення матеріально-технічної бази районного центру культури та дозвілля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова