Юлія Тимошенко вручила нагороду «батьківщинівцю» з Полтавщини

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко вручила директору Гадяцького вищого професійно-аграрного училища Олександру Мигалю нагороду та подяку за багаторічне сприяння розбудові аграрно-промислового комплексу України та з нагоди дня народження.

Про це інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку.


За словами Олександра Мигаля, отримати нагороду з рук найавторитетнішого політика в Україні – Юлії Тимошенко, приємно, почесно, і спонукає до подальшої роботи.

«Лідер «Батьківщини» побажала мені й надалі робити все задля збереження українського села, а це і є моя головна мета». – сказав «батьківщинівець».

Олександр Мигаль розповів, що вступив до лав ВО «Батьківщина» лише рік тому, до того не належав до жодної партії. Він обрав саме «Батьківщину», бо це – єдина політсила, яка не на словах, а на ділі дбає про найбільший скарб України – землю, аграрну галузь та селян.

Директор училища розповів, що народний депутат від «Батьківщини» Руслан Богдан – єдиний з усіх депутатів, що представляють Полтавщину в парламенті, підтримав навчальний заклад і в питанні збереження та розширення системи професійно-технічної освіти в районі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова