Віталій Журавльов: Захистимо права нікопольців!

​Депутат Нікопольської міської ради від ВО «Батьківщина» Віталій Журавльов прозвітував про свою діяльність у першому півріччі нинішнього року.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, партієць відзначився роботою в інтересах виборців.

Партієць працює головою Постійної комісії Нікопольської міської ради з питань законності, правопорядку, мобілізаційної роботи, регуляторної політики, регламенту міської ради та етики депутатської діяльності.

У лютому 2021 року Віталій Журавльов призначений на посаду радника міського голови. Він є кандидатом юридичних наук, доцентом, членом Національної спілки журналістів України.

Віталій Журавльов активно готував проєкти рішень міської ради з важливих питань життєдіяльності Нікополя, брав участь у роботі відразу шести колегіальних органів, серед яких –Спеціальна постійна наглядова комісія Нікопольської міської ради, Конкурсна комісія для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади керівника комунального закладу середньої освіти, Робоча група з вивчення варіантів зниження загальних видатків мешканців Нікополя на оплату послуги з транспортування газу.

Віталій Журавльов є ініціатором  комплексних заходів щодо захисту прав нікопольців на отримання відповідної компенсації ризику проживання у 30-ти кілометрової зоні Запорізької АЕС,  серед яких: юридичне обґрунтування електронної петиції Президенту України щодо повернення законного права на знижку з оплати спожитої електроенергії, підготовка статутних документів та організаційна робота щодо створення «Асоціації громад зон спостереження АЕС», установче зібрання якої відбулося 19 квітня 2021 року в приміщенні Нікопольської міської ради. До складу Асоціації увійшли 13 громад-засновників з 6 областей України та 4 зони АЕС.

Віталій Журавльов є головою ради Громадської спілки «Нікопольці», яка бере активну участь  у вирішенні проблем міста. Триває робота над низкою антикорупційних матеріалів, зокрема у рамках кримінальних проваджень, що ведуться правоохоронними органами. Група «Громадська спілка «Нікопольці» у мережі «Фейсбук» налічує понад 15 тисяч активних підписників, які отримують інформацію про діяльність громадської спілки та проблеми регіону.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова